Τηλέφωνο αντιεκρηκτικό-
Περιγραφή προϊόντος Τα τηλέφωνα πληκτρολογίου{0}}με προστασία από εκρήξεις με οθόνη ενδείξεων JREX106-SIP έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν ασφαλή, αξιόπιστη επικοινωνία σε επικίνδυνες περιοχές. Τα τηλέφωνα αναπτύχθηκαν για λειτουργία στην πετροχημική βιομηχανία, λήφθηκαν πιστοποιητικά ATEX, IECEx, EAC, INMETRO
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος


Αντιεκρηκτικό-Πληκτρολόγιο τηλεφώνου με οθόνη ενδείξεων
Το JREX106-SIP έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ασφαλή, αξιόπιστη επικοινωνία σε επικίνδυνες περιοχές.
Οι τηλεφωνικές συσκευές αναπτύχθηκαν για λειτουργία στοπετροχημική βιομηχανία, που χρησιμοποιείται συνήθως στην παραγωγή, μεταφορά και διύλιση πετρελαίου, φυσικού αερίου, άνθρακα κ.λπ.
Το περίβλημα είναι κατασκευασμένο από GRP ανθεκτικό στις κρούσεις-και είναι ακόμη ανθεκτικό σε οξέα, αλκάλια και λιπαντικά.
| Υλικό περιβλήματος | Πολυεστέρας ενισχυμένος με ίνες υάλου υψηλής πρόσκρουσης- |
| Χρωματιστά | κίτρινο, άλλα χρώματα για ειδική παραγγελία |
| Υλικό ακουστικού | Impact Thermoset Resin Compound |
| Πληκτρολόγιο | Πληκτρολόγιο 20 τεμαχίων από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία | Λειτουργία: -45 μοίρες έως +70 μοίρες Αποθήκευση: -45 μοίρες έως +75 μοίρες |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες | IP66 |
| Ήχος κλήσης | Στριφτός στιλπνός τόνος 95 dBA στο 1 μέτρο τυπικός |
| Εκρηξη Προστασία | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb II 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 μοίρες Db -40 μοίρες Λιγότερο ή ίσο με Ta Λιγότερο από ή ίσο με +60 βαθμό /+40 βαθμό Ζώνη 1, 2, 22 |
| Σχετική υγρασία | Έως 95% (χωρίς-συμπύκνωση) |
| M.T.B.F. | Υπολογίστηκε ότι έχει MTBF πάνω από 50.000 ώρες χρήσης |
| Διάρκεια ζωής διακόπτη άγκιστρου | >1 000 000 Λειτουργίες |
Τεχνική Προδιαγραφή

Αντιεκρηκτικό-Πληκτρολόγιο τηλεφώνου με οθόνη ενδείξεων
| Αναλογική Έκδοση | |
| Τροφοδοτικό | Γραμμή που τροφοδοτείται δηλαδή από την τηλεφωνική γραμμή. Δεν απαιτεί εξωτερική παροχή AC. |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 VDC έως 66 VDC |
| Ρεύμα ανεφοδιασμού | 20 mA DC έως 100 mA DC |
| Ένταση ήχου κλήσης | Μέγ. περίπου 90dB(A) σε απόσταση 1 m |
| Κεραυνοί / Μεταβατικά | Προστασία σε βελτιωμένα επίπεδα ITU-T k .21 |
| Έκδοση SIP | |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοσία μέσω Ethernet σύμφωνα με το IEEE 802.3af μέσω εφεδρικού ζεύγους καλωδίων ή εξωτερικής τροφοδοσίας, 12V DC |
| Κατανάλωση ρεύματος (PoE) | 2.5 W |
| Πρωτόκολλο SIP | ΓΟΥΛΙΑ( Συμβατό με RFC 3261 ) |
| Υποστήριξη Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Τύπος επικοινωνίας | Full duplex |
| Ένταση ήχου κλήσης | 95dB(A) σε απόσταση 1μ |
| Συνθήκες περιβάλλοντος | |
| Τύπος προστασίας | IP 66 σύμφωνα με το EN60529 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40˚ έως +70˚C (-22˚F έως +140˚F) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -45 μοίρες έως +70 μοίρες (-22 βαθμοί F έως 158 βαθμοί F) |
| Εμφάνιση θερμοκρασίας | -10 μοίρες / +55 μοίρες |
Χαρακτηριστικά

Αντιεκρηκτικό-Πληκτρολόγιο τηλεφώνου με οθόνη ενδείξεων
★ Μικρόφωνο{0}}ακύρωσης θορύβου
★ Μαγνητικός διακόπτης γάντζου από καλάμι για μείωση εξαρτημάτων που υπόκεινται σε φθορά
★ Συμβατός{0}}δέκτης βαρηκοΐας (HAC).
★ Βιομηχανικό περίβλημα από θερμοσκληρυνόμενη ρητίνη υψηλής-κρούσης και εργονομικό βαρέως τύπου-
★ Υλικό ανθεκτικό στη διάβρωση-
★ Μεγάλο στεγανό μεταλλικό πληκτρολόγιο-με επικάλυψη ουρεθάνης
Συσκευασία & Παράδοση

Αντιεκρηκτικό-Πληκτρολόγιο τηλεφώνου με οθόνη ενδείξεων
| Μέγεθος μονάδας | 302 *240 *129 (mm) |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 405 *280 *170 (mm) |
| Υλικά Συσκευασίας | Μαργαριτάρι βαμβάκι, χαρτοκιβώτιο |
| Καθαρό Βάρος | 6,5 κιλά |
| Μικτό βάρος | 7,5 κιλά |
| Λιμάνι | Shenzhen, Γκουανγκντόνγκ | |||
| Χρόνος ανοχής (Εάν ολοκληρώσετε την πληρωμή σήμερα, η παραγγελία σας θα αποσταλεί εντός της ημερομηνίας παράδοσης.) | Ποσότητα (Σετ) | 1 | 2-500 | >500 |
| Εκτιμ. Ώρα (Ημέρες) | 2 | 25 | Προς διαπραγμάτευση | |
Οι υπηρεσίες μας

Αντιεκρηκτικό-Πληκτρολόγιο τηλεφώνου με οθόνη ενδείξεων
✬Προϊόντα ή λύσεις ODM & OEM
✬ Η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη
✬ Ενημερώστε την παραγωγική διαδικασία και δείξτε τις λεπτομέρειες συσκευασίας
✬Μετά την παράδοση των εμπορευμάτων, θα παρακολουθούμε τα προϊόντα για εσάς μία φορά κάθε δύο ημέρες, μέχρι να λάβετε τα προϊόντα.
✬ Όταν λάβετε τα προϊόντα, εάν υπάρχουν περαιτέρω ερωτήσεις, καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας και θα λύσουμε τα προβλήματα για εσάς εγκαίρως.
Η Εταιρεία μας

Αντιεκρηκτικό-Πληκτρολόγιο τηλεφώνου με οθόνη ενδείξεων
Η J&R είναι σχεδιαστής-και κατασκευαστής ανθεκτικού εξοπλισμού επικοινωνιών με έδρα την Κίνα. Τα τηλέφωνα και τα συστήματά μας λειτουργούν και διαρκούν σε περιβάλλοντα όπου τα κανονικά προϊόντα δεν θα λειτουργούσαν.
(Όλα τα μοντέλα τηλεφώνου μας διατίθενται σε αναλογική έκδοση, έκδοση IP/SIP και έκδοση GSM/2G/4G)
Μετά από καλή μελέτη των πληροφοριών σας, ελπίζουμε ειλικρινά να συνάψουμε μια συνεργασία με την αξιότιμη εταιρεία σας και ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε και να συνεργαστούμε μαζί σας για όλη τη γκάμα των προϊόντων μας στην αγορά σας.
Θα μπορούσαμε να σας προσφέρουμε όλη τη γκάμα των προϊόντων μας με Λύσεις ODM&OEM για να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις και τις απαιτήσεις σας καλά.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Αντιεκρηκτικό-τηλέφωνο, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, εταιρεία, μάρκες, αγορά, καλύτερη, υψηλής-ποιότητας, προϊόντα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Βιομηχανικό τηλέφωνο VoIP με προστασία από έκρηξη
-

Αυτόματη κλήση-Αναλογικό βιομηχανικό τηλέφωνο με προ...
-

Τηλέφωνο κατά της έκρηξης με φλας και μεγάφωνο JREX1...
-

Τηλέφωνο VoIP με προστασία από έκρηξη Τηλέφωνο πιστο...
-

Hotline Αυτόματη κλήση VoIP τηλέφωνο με αντιεκρηκτικ...
-

Αναλογική Βιομηχανική Έκρηξη-Τηλέφωνο απόδειξης






