Πλήρες πληκτρολόγιο Τηλέφωνο με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνες περιοχές
Χρώμα: Πορτοκαλί ή Προσαρμοσμένο
Υλικό: χυτό αλουμίνιο, εποξειδική σκόνη
Πιστοποιητικό: FCC, RoHs, CE, ISO9001
Μέγεθος: 204*334*126(mm)
Τοποθέτηση: Τοποθέτηση στον τοίχο/Επίτοιχη τοποθέτηση
Βαθμολογία προστασίας εισόδου: IP67
Εγγύηση: 2 Χρόνια
Λειτουργία: SOS
Χαρακτηριστικό: Τηλέφωνο αντιεκρηκτική-αντοχή στις καιρικές συνθήκες
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Πλήρες πληκτρολόγιο Τηλέφωνο με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνες περιοχές
Περιγραφή προϊόντος
Πλήρες πληκτρολόγιο Τηλέφωνο με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνες περιοχές
Αυτό το εύκολο--τηλέφωνο με προστασία από εκρήξεις-μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε διάφορα επικίνδυνα και απαιτητικά περιβάλλοντα.
Για επικοινωνία σε περιοχές που μπορεί να είναι επικίνδυνες λόγω της παρουσίας εύφλεκτων αερίων ή ατμών και/ή εύφλεκτων σκόνης. Σε χημικά και πετροχημικά εργοστάσια, διυλιστήρια πετρελαίου, ορυχεία, υπεράκτιες, εγκαταστάσεις παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, σταθμούς φόρτωσης χύδην, εργοστάσια παραγωγής χρωμάτων και βερνικιών, επεξεργασίας σιτηρών, καθώς και παρόμοιες βιομηχανίες. Το τηλέφωνο είναι ιδανικό για εφαρμογές ασφαλείας και βιομηχανικές εφαρμογές, καθώς και για βοήθεια έκτακτης ανάγκης.
Κύρια Χαρακτηριστικά
Πλήρες πληκτρολόγιο Τηλέφωνο με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνες περιοχές
Τυπικό αναλογικό/SIPT τηλέφωνο
Τροφοδοτικό τηλεφωνικής γραμμής για αναλογική έκδοση
POE ή DC12V με τροφοδοσία για έκδοση IP
Μπορεί να συνδεθεί σε οποιαδήποτε τυπική τηλεφωνική γραμμή δύο-καλωδίων, συμπεριλαμβανομένων των αναλογικών γραμμών PABX και PSTN.
Περίβλημα χύτευσης-ανθεκτικό στη διάβρωση μήτρα από κράμα αλουμινίου-(Το περίβλημα τηλεφώνου παρέχει προστασία από την είσοδο σκόνης, βρωμιάς και ινών, καθώς και αντοχή στις βλαβερές και διαβρωτικές επιπτώσεις του ψεκασμού νερού, του χιονιού, του χιονιού και της βροχής.)
Με καταχωρήσεις αγωγών NPT και περιβαλλοντικές αξιολογήσεις Τύπου 3 / IP67
Πιστοποιημένο για σκόνη και αέριο
Ταξινόμηση ζώνης: (Για ατμόσφαιρες εκρηκτικών αερίων Ζώνη 1 και Ζώνη 2. Για εκρηκτική ατμόσφαιρα IIA, IIB. Για σκόνη Ζώνη 20, Ζώνη 21 και Ζώνη 22.)
Κατάλληλο για κατηγορία θερμοκρασίας: T1 ~ T6.
Επίδραση προστασίας: IK10 κατά EN50102
Το κύριο πληκτρολόγιο διαθέτει 15 κουμπιά (0-9,*,#,Επανάκληση, Σίγαση, Επανάκληση τελευταίου αριθμού) (Ένα πλήρως προγραμματιζόμενο αδιάβροχο πληκτρολόγιο σχεδιασμένο για χρήση με γάντια)
Ακουστικό με μικρόφωνο{0}}ακύρωσης θορύβου, για αποτελεσματική επικοινωνία από θορυβώδεις περιοχές
(Το θωρακισμένο καλώδιο SS αντέχει στην σκληρή επεξεργασία, προαιρετικό για μαύρο σγουρό κορδόνι)
Ο ερμητικά σφραγισμένος διακόπτης ανίχνευσης αγκίστρου χωρίς{0}}επαφή βελτιώνει την αξιοπιστία του συστήματος
Επίπεδο ηχητικής πίεσης κουδουνίσματος Περίπου. 90 dB(A) σε απόσταση 1 m
Τοποθέτηση: Τοίχος/κολώνα/δομική
| Αναλογική Έκδοση | |
| Τροφοδοτικό | Από το αναλογικό τηλεφωνικό δίκτυο |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 VDC έως 65 VDC |
| Ρεύμα ανεφοδιασμού | 20 mA DC έως 100 mA DC |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 80dB(A) σε απόσταση 1 m |
| - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) | |
| Μέθοδος κλήσης | Λειτουργία DTMF σύμφωνα με τη σύσταση ITU{0}}Τ Q.23. |
| Έκδοση SIP | |
| Τροφοδοτικό | PoE ή 12V DC |
| Κατανάλωση ρεύματος | -Αδράνεια: 1,5 W -Ενεργό: 1,8 W |
| Πρωτόκολλο SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Υποστήριξη Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Τύπος επικοινωνίας | Full duplex |
| Ένταση κουδουνίσματος | - 90~95dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Συνθήκες περιβάλλοντος | |
| Τύπος προστασίας | IP 66 σύμφωνα με το EN60529 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 μοίρες έως +70 μοίρες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 μοίρες έως +85 μοίρες |
Πιστοποιήσεις
Πλήρες πληκτρολόγιο Τηλέφωνο με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνες περιοχές
Αυτό το προϊόν διαθέτει την ακόλουθη αντιεκρηκτική προστασία:
II 2G Rx e ib [ib] mb IIC T6 Gb
III 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 μοίρα
-40 μοίρες Λιγότερο ή ίσο με Ta Λιγότερο από ή ίσο με +60 βαθμό /+40 βαθμό
Ζώνη 1, 2, 22
FAQ
Πλήρες πληκτρολόγιο Τηλέφωνο με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνες περιοχές
Ε: Έχετε κάποιο όριο MOQ;
A: Low MOQ, 1pc είναι διαθέσιμο
Ε: Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Ε: Τι γίνεται με το The Lead Time;
Α: Κανονικά εντός 2-5 εργάσιμων ημερών. Διαθέτουμε υλικά σε απόθεμα για τα περισσότερα προϊόντα με καυτές πωλήσεις. Και ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 2-4 εβδομάδες για ποσότητα παραγγελίας άνω των 100 μονάδων.
Ε: Ποιο είναι το ποιοτικό πρότυπο των προϊόντων σας;
Α: Εγκρίθηκε η πιστοποίηση CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015. Όλα τα υλικά είναι υψηλής-ποιότητας και νέα. Με αυστηρή ποιότητα, κάθε τηλέφωνο ελέγχεται διεξοδικά πριν φύγει από το εργοστάσιο.
Ε: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Α: Ναι. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε: Μπορείτε να δημιουργήσετε ένα προϊόν σε χρώμα της επιλογής μου;
Α: Ναι, μπορούμε να κατασκευάσουμε προϊόντα σε διαφορετικά χρώματα, ωστόσο, ενδέχεται να ισχύουν ελάχιστες ποσότητες ή προσαυξήσεις.
Ε: Παρέχετε υπηρεσία εγκατάστασης;
Α: Όχι, δεν εγκαθιστούμε προϊόντα, αλλά η εγκατάσταση τους είναι πολύ απλή, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν δεν είστε σίγουροι.
Ε: Πότε μπορώ να λάβω την προσφορά σας;
Α: Μόλις μάθετε τις απαιτήσεις σας για λεπτομέρειες.
Ε: Πώς μπορώ να σας πληρώσω;
Α: Πολλές βολικές μέθοδοι επιλογής: Paypal, T/T, L/C.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Τηλέφωνο με πλήρη προστασία από έκρηξη πληκτρολογίου για επικίνδυνες περιοχές, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, εταιρεία, μάρκες, αγορά, καλύτερη, υψηλής-ποιότητας, προϊόντα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει









