Σετ βανδαλισμού-Υλικό ABS Τηλεφωνικό ακουστικό JR-HS-01C
Αριθμός μοντέλου: JR-HS-01C ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ - Υλικό λαβής και καλύμματος ακουστικού: PC/ABS - Τύπος ακουστικού: Τυπικός δέκτης - Καλωδίωση: Τέσσερα καλώδια με μόνωση από Teflon 24 gauge (2 για δέκτη, 2 για τηλεχειριστήριο με καμπύλες) 30 cm (μπορεί να προσαρμοστεί)
Περιγραφή
Αριθμός μοντέλου: JR-HS-01C
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ του βανδαλ-ασφαλούς ακουστικού τηλεφώνου
- Υλικό λαβής και καλύμματος ακουστικού: PC/ABS
- Τύπος ακουστικού: Τυπικός δέκτης
- Καλωδίωση: Τέσσερα καλώδια με μόνωση από τεφλόν 24 gauge (2 για δέκτη, 2 για πομπό)
- Σγουρό καλώδιο ακουστικού
- Διαθέσιμα μήκη καλωδίου: 30 cm (μπορεί να προσαρμοστεί)
- Ισχυρή αντι-καταστροφική ικανότητα
- Handle tensile strength: >180 κιλά
- Το ακουστικό δεν αποσυναρμολογείται εύκολα χωρίς ειδικό εργαλείο
Προδιαγραφές μικροφώνου ακουστικού
| Είδος: | Electret πυκνωτικό μικρόφωνο |
| Αριθμός μοντέλου: | Μικρόφωνο SG9070 |
| Εύρος συχνοτήτων | 100-8000 Hz |
| Ευαισθησία | 56±2 dB |
| Αντίσταση εξόδου | Χαμηλή σύνθετη αντίσταση |
| Κατευθυντικότητα | Μονής κατεύθυνσης |
| Τυπική τάση λειτουργίας | 4.5V |
| Μείωση ευαισθησίας | Εντός -3dB στα 1,5V |
| Τρέχουσα κατανάλωση | Μέγιστο 0,5 mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 μοίρες έως +70 μοίρες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 μοίρες έως +85 μοίρες |
| Βάρος | Λιγότερο από 1,0 γρ |
Προδιαγραφές δέκτη ακουστικού
| ΔΕΚΤΗΣ | ||
| Αριθμός μοντέλου: | R3518M150H | |
| ΕΙΔΗ | ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ | ΣΥΝΘΗΚΕΣ |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ | 150 ± 20% ohm (στο1KHzΕίσοδος 60mV) | |
| ΕΠΙΠΕΔΟ ΗΧΟΥ ΠΙΕΣΗΣ | 97 ± 3dB SPL (στο 1 KHz, 0dBSPL=20μPa ) Εισαγωγή60mVrms, με B&K τεχνητό αυτί 4153 | |
| ΙΣΧΥΣ ΕΙΣΟΔΟΥ (ΝΟΜ./ΜΕΓ.) | 0.03W /0.25W 0.03W / 0.25W | |
| ΑΡΜΟΝΙΚΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ | Λιγότερο ή ίσο με 5% | 300<f Μικρότερο ή ίσο με 3400Hz |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | -30βαθμόςC έως +70βαθμόςC | |
ΚΑΘΑΡΟ ΒΑΡΟΣ | ΠΕΡΙΠΟΥ35.0gέμβολο | |
Σχέδιο βανδαλιστικού{0}}ακουστικού τηλεφώνου



Δημοφιλείς Ετικέτες: Ανθεκτικό Τηλεφωνικό Ακουστικό, Ακουστικό Τηλεφώνου από βανδαλισμό-Αποδείξεις ABS Υλικό Ακουστικό Τηλεφώνου Βανδαλικό-Ακουστικό Τηλεφώνου από υλικό ABS JR-HS-01C,Βιομηχανικό Ακουστικό τηλεφώνου
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Ανθεκτικό τηλέφωνο τοίχου για κουζίνα JR202-FK
-

Τηλέφωνο ευγενικής προσφοράς για βανδαλισμούς JR206-...
-

Ανθεκτικό στο νερό βιομηχανικό τηλέφωνο με φλας και ...
-

Ενδοεπικοινωνία τούνελ με αντοχή στην υγρασία JR104-...
-

Αδιάβροχο τηλέφωνο VoIP JR102-SC-VoIP
-

Ανθεκτικό μεταλλικό πληκτρολόγιο με μπλε οπίσθιο φωτ...





