Τηλέφωνο πληκτρολογίου SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς με οθόνη LCD
Το ακουστικό τηλέφωνο έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στις ανάγκες των πελατών που βιώνουν απώλεια λόγω βανδαλισμού. Ιδανικό για χώρους στάθμευσης, φυλακές, πλατφόρμες σιδηροδρόμων/μετρό, νοσοκομεία, αστυνομικά τμήματα, μηχανήματα ATM, γήπεδα, εξωτερικό κτίριο κ.λπ.
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Τηλέφωνο πληκτρολογίου SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς
Με Οθόνη LCD

JR212-Τηλέφωνο FK SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς με οθόνη LCD είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα και είναι ανθεκτικό στην υψηλή υγρασία, το θαλασσινό νερό και τις ανθρωπογενείς δολιοφθορές.
| Υλικό περιβλήματος | Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμαs | ΚΟΚΚΙΝΟ, ΚΙΤΡΙΝΟ, ΓΚΡΙ |
| Υλικό ακουστικού | Ακουστικό από υλικό ABS με σπειροειδή κορδόνι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πληκτρολόγιο | Απτικό ψηφιακό πληκτρολόγιο σφραγισμένο καιρού. Κλειδί χρωμίου και πλαίσιο από κράμα ψευδαργύρου. Βανδαλική αντίσταση. |
| Θερμοκρασία | Λειτουργία: -30 μοίρες έως +65βαθμός Αποθήκευση: -40 μοίρες έως +75 μοίρες |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες | IP65 |
| Ήχος κλήσης | Τυχερός σπαστός τόνος 80 dBA στο 1 μέτρο τυπικός |
| Αγκιστρο διακόπτης | Ηλεκτρονικό / μαγνητικό χωρίς ορατά κινούμενα μέρη |
| M.T.B.F. | Υπολογίστηκε ότι έχει MTBF πάνω από50.000 ώρες χρήσης |
| Βάρος | Μέχρι και4κιλά ανάλογα με την επιλογή |
Τεχνική Προδιαγραφή
Τηλέφωνο πληκτρολογίου SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς
Με Οθόνη LCD


| Αναλογική Έκδοση | |
| Τροφοδοτικό | Από το αναλογικό τηλεφωνικό δίκτυο |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 VDC έως 65 VDC |
| Ρεύμα ανεφοδιασμού | 20 mA DC έως 100 mA DC |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 80dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Μέθοδος κλήσης | Λειτουργία DTMF σύμφωνα με τη σύσταση ITU{0}}Τ Q.23. |
| Έκδοση SIP | |
| Τροφοδοτικό | PoE ή 12V DC |
| Κατανάλωση ρεύματος | -Αδράνεια: 1,5 W -Ενεργό: 1,8 W |
| Πρωτόκολλο SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Υποστήριξη Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Τύπος επικοινωνίας | Full duplex |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 90~95dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Συνθήκες περιβάλλοντος | |
| Τύπος προστασίας | IP 66 σύμφωνα με το EN60529 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 μοίρες έως +70 μοίρες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 μοίρες έως +75 μοίρες |
Χαρακτηριστικά
Τηλέφωνο πληκτρολογίου SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς
Με Οθόνη LCD

★ Πλήρες ανθεκτικό και ανθεκτικό πληκτρολόγιο, δυνατότητα ελέγχου έντασης
★ Εισαγόμενος Σύνθετο ακουστικό ABS και PC - στιβαρό και ανθεκτικό
★ Μπορεί να συνδεθεί σε οποιαδήποτε τυπική τηλεφωνική γραμμή δύο-καλωδίων
★ Προγραμματιζόμενο για αυτόματη-κλήση - βολική και γρήγορη
Εφαρμογές
Τηλέφωνο πληκτρολογίου SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς
Με Οθόνη LCD
Τηλέφωνο πληκτρολογίου JR212-FK SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς με οθόνη LCD κατάλληλο για χρήση σε αεροδρόμιο, στην άκρη του δρόμου, τράπεζα, ATM, πανεπιστημιούπολη, στάδια, φυλακή, εξωτερικό ή εξωτερικό κτίριοκ.λπ.

Συσκευασία & Παράδοση
Τηλέφωνο πληκτρολογίου SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς
Με Οθόνη LCD

| Μέγεθος μονάδας | 247 *130 *132 (mm) |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 240 *235 *165 (mm) |
| Υλικά Συσκευασίας | Μαργαριτάρι βαμβάκι, χαρτοκιβώτιο |
| Καθαρό Βάρος | 3,5 κιλά |
| Μικτό βάρος | 4 κιλά |

| Λιμάνι | Shenzhen, Γκουανγκντόνγκ | |||
| Χρόνος ανοχής (Εάν ολοκληρώσετε την πληρωμή σήμερα, η παραγγελία σας θα αποσταλεί εντός της ημερομηνίας παράδοσης.) | Ποσότητα (Σετ) | 1 | 2-500 | >500 |
| Εκτιμ. Ώρα (Ημέρες) | 2 | 25 | Προς διαπραγμάτευση | |
Οι υπηρεσίες μας
Τηλέφωνο πληκτρολογίου SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς
Με Οθόνη LCD

✬Προϊόντα ή λύσεις ODM & OEM
✬ Η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη
✬Θα απαντήσουμε στο ερώτημά σας εντός 12 ωρών
✬ Ενημερώστε την παραγωγική διαδικασία και δείξτε τις λεπτομέρειες συσκευασίας
✬Μετά την παράδοση των εμπορευμάτων, θα παρακολουθούμε τα προϊόντα για εσάς μία φορά κάθε δύο ημέρες, μέχρι να λάβετε τα προϊόντα.
✬ Όταν λάβετε τα προϊόντα, εάν υπάρχουν περαιτέρω ερωτήσεις, καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας και θα λύσουμε τα προβλήματα για εσάς εγκαίρως.
✬ Το τηλέφωνο J&R είναι εγγυημένο για δύο χρόνια.
Η Εταιρεία μας
Τηλέφωνο πληκτρολογίου SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς
Με Οθόνη LCD

FAQ
Τηλέφωνο πληκτρολογίου SIP ανθεκτικό σε βανδαλισμούς
Με Οθόνη LCD
Q: Έχετε κάποιο όριο MOQ;
A: Χαμηλό MOQ, 1pc είναι διαθέσιμο
Q: Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος;
A:Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δειγμάτων για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Q: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
A:Κανονικά μέσα σε 2-5 εργάσιμες ημέρες. Διαθέτουμε υλικά σε απόθεμα για τα περισσότερα προϊόντα καυτών πωλήσεων. Και ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 2-4 εβδομάδες για ποσότητα παραγγελίας μεγαλύτερη από 100 μονάδες.
Ε: Ποιο είναι το ποιοτικό πρότυπο των προϊόντων σας;
A:Εγκρίθηκε η πιστοποίηση CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015. Όλα τα υλικά είναι υψηλής ποιότητας και καινούργια. Με την αυστηρή ποιότητα,κάθε τηλέφωνο ελέγχεται διεξοδικά πριν φύγει από το εργοστάσιο.
Q: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
A:Ναί. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε: Μπορείτε να δημιουργήσετε ένα προϊόν σε χρώμα της επιλογής μου;
A: Ναι, μπορούμε να κατασκευάσουμε προϊόντα σε διαφορετικά χρώματα, ωστόσο ενδέχεται να ισχύουν ελάχιστες ποσότητες ή προσαυξήσεις.
Ε: Παρέχετε υπηρεσία εγκατάστασης;
A: Όχι, δεν εγκαθιστούμε προϊόντα, αλλά η εγκατάσταση τους είναι πολύ απλή, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν δεν είστε σίγουροι.
Ε: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
A: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου και το ποσοστό ελαττωματικών θα είναι μικρότερο από 0,2%. Δεύτεροςly, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέο με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα. Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε τη λύση, συμπεριλαμβανομένης της επαν{1}}κλήσης σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
Ε: Τι λέτε για τη ναυτιλία;
A: 1. Αποστολή με DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS, 3-5 ημέρες
2.Αποστολή αεροπορικώς: Φτάστε γρήγορα στο αεροδρόμιο προορισμού και στη συνέχεια παραλάβετέ το μόνοι σας
3.Αποστολή δια θαλάσσης: Χαμηλό κόστος αποστολής και αργή παράδοση (15 - 30 ημέρες)
Δημοφιλείς Ετικέτες: τηλέφωνο πληκτρολόγιο ανθεκτικό σε βανδαλισμούς με οθόνη lcd, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, εταιρεία, μάρκες, αγορά, καλύτερη, υψηλής-ποιότητας, προϊόντα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης εξωτερικού χώρου JR102-SC
-

Στεγανό σημείο βοήθειας έκτακτης ανάγκης JR104-2B
-

Αδιάβροχο τηλέφωνο GSM/3G JR101-FK
-

Αντοχή στην υγρασία Shipboard SIP ενδοεπικοινωνία JR...
-

Ανθεκτικό τηλέφωνο JR101-FK-L- στις καιρικές συνθήκες
-

Σταθμός φόρτωσης χύδην σταθμό τηλέφωνο για την αντιμ...








