
Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ταχείας κλήσης SIP
Αυτό το αδιάβροχο τηλέφωνο ταχείας κλήσης περιέχεται πλήρως μέσα σε μια ανθεκτική στη διάβρωση χυτό αδιάβροχη θήκη αλουμινίου με πόρτα που παρέχει πλήρη προστασία από τη σκόνη και την υγρασία, με αποτέλεσμα ένα εξαιρετικά αξιόπιστο προϊόν με μακρύ MTBF.
Περιγραφή
Έκτακτη ανάγκη ταχείας κλήσηςΓΟΥΛΙΆΤηλέφωνο
Αυτό το αδιάβροχο τηλέφωνο ταχείας κλήσης περιέχεται πλήρως μέσα σε μια ανθεκτική στη διάβρωση χυτό αδιάβροχη θήκη αλουμινίου με πόρτα που παρέχει πλήρη προστασία από τη σκόνη και την υγρασία, με αποτέλεσμα ένα εξαιρετικά αξιόπιστο προϊόν με μακρύ MTBF.
Ως τυπικό αναλογικό τηλέφωνο, αυτή η μονάδα παρέχει βασικές τηλεφωνικές λειτουργίες και μπορεί να συνδεθεί με οποιαδήποτε τυπική τηλεφωνική γραμμή δύο καλωδίων, συμπεριλαμβανομένων των αναλογικών γραμμών PABX και PSTN.
Κύρια χαρακτηριστικά:
- - Τυποποιημένο αναλογικό τηλέφωνο
- - Σώμα χύτευσης κραμάτων αργιλίου
- - Βάνδαλο ανθεκτικό ακουστικό και θωρακισμένο καλώδιο
- - Προστασία από καιρικές συνθήκες στο IP67
- - Τοποθέτηση τοίχων/ πυλώνων, απλή εγκατάσταση
- - Τρία κουμπιά μπορούν να προγραμματισιμο για την αυτόματη κλήση
- - Τηλεφωνική γραμμή που τροφοδοτείται (αναλογικό)
- - Επαγωγικός συζευκτήρας τοποθετημένος ως πρότυπο για το βαρηκοΐα
- - CE, FCC, ISO9001, RoHS συμβατό
Τεχνικές παράμετροι
| Έκδοση SIP | |
| Τροφοδοτικό | PoE ή 12V ΣΥΝΕΧΗΣ |
| Κατανάλωση ενέργειας |
-Αδρανής: 1.5W -Ενεργός: 1.8W |
| Πρωτόκολλο SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Κωδικοποιητής υποστήριξης | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Τύπος επικοινωνίας | Πλήρης διπλή όψη |
| Ένταση κουδουνίσκτη |
- 90~95dB(Α) σε απόσταση 1 μ - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κέρατος) |
| Συνθήκες περιβάλλοντος | |
| Τύπος προστασίας | IP 67 σύμφωνα με το EN60529 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C σε +70°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -45°C σε +85°C |
Πακέτο
| Μέγεθος μονάδας: | 339*246*124 mm (H *W * D) |
| Διάσταση χαρτονίου: | 200 * 300 *440 mm (H * W * D) |
| Υλικά συσκευασίας: | βαμβάκι μαργαριταριών, χαρτοκιβώτιο |
| Καθαρό βάρος: | 6 ΚΙΛΆ |
| Μικτό βάρος: | 7 ΚΙΛΆ |

Εφαρμογές
Αυτό το αδιάβροχο τηλέφωνο είναι πολύ δημοφιλές για τις σήραγγες, τη μεταλλεία, τη ναυτιλία, το μετρό, τους σταθμούς μετρό, την πλατφόρμα σιδηροδρόμων, την πλευρά εθνικών οδών, τα ξενοδοχεία, τους χώρους χώρων στάθμευσης, τις εγκαταστάσεις χάλυβα, τις χημικές εγκαταστάσεις, τις εγκαταστάσεις παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος και τη σχετικήheavy βιομηχανική εφαρμογή καθήκοντος, κ.λπ.

Δημοφιλείς Ετικέτες: τηλέφωνο γουλιάς έκτακτης ανάγκης ταχείας κλήσης, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, εταιρεία, εμπορικά σήματα, αγορά, καλύτερα, υψηλής ποιότητας, προϊόντα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Βιομηχανικό τηλέφωνο VoIP Τηλέφωνο SIP
-

Κόκκινο χρώμα Αδιάβροχο τηλέφωνο, πλήρες πληκτρολόγι...
-

Αδιάβροχο τηλέφωνο SIP/VoIP ενδοεπικοινωνία σηράγγων
-

Βιομηχανικό τηλέφωνο με οθόνες οθόνης JR105-FK
-

Υπεράκτιο Αδιάβροχο Τηλέφωνο, Αδιάβροχο Τηλέφωνο Επι...
-

Σταθμός φόρτωσης χύδην σταθμό τηλέφωνο για την αντιμ...

