
Ανθεκτικό σε βανδαλισμούς Ακουστικό Τηλέφωνο Φυλακής, ΑΤΜ, Τράπεζα
Χρώμα: Γκρι ή Προσαρμοσμένο
Υλικό: Ανοξείδωτο ατσάλι ή ατσάλι ψυχρής έλασης
Πιστοποιητικό: FCC, RoHs, CE, ISO9001
Μέγεθος: 130247132 (mm)
Τοποθέτηση: Τοποθέτηση σε τοίχο/Επίπεδη τοποθέτηση
Βαθμολογία προστασίας εισόδου: IP65
Εγγύηση: 2 χρόνια
Λειτουργία: SOS
Χαρακτηριστικό: Θυροτηλέφωνο
Περιγραφή
Ανθεκτικό σε βανδαλισμούς Ακουστικό Τηλέφωνο Φυλακής, ΑΤΜ, Τράπεζα
Ιδανικό για σιδηροδρομικές εφαρμογές, θαλάσσιες εφαρμογές, σήραγγες. Υπόγεια Μεταλλεία, Πυροσβέστες, Βιομηχανικά, Φυλακές, Φυλακές, Χώροι στάθμευσης, Νοσοκομεία, Φρουροί, Αστυνομικά τμήματα, Αίθουσες Τραπεζών, Μηχανήματα ΑΤΜ, Γήπεδα, εντός και εκτός κτιρίου κ.λπ.

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ
| Αναλογική Έκδοση | |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Από το αναλογικό τηλεφωνικό δίκτυο |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 VDC έως 65 VDC |
| Ρεύμα ανεφοδιασμού | 20 mA DC έως 100 mA DC |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 80dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Μέθοδος κλήσης | Λειτουργία DTMF σύμφωνα με τη σύσταση ITU-T Q.23. |
| Έκδοση SIP | |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | PoE ή 12V DC |
| Κατανάλωση ενέργειας | -Αδράνεια: 1,5 W -Ενεργό: 1,8 W |
| Πρωτόκολλο SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Υποστήριξη Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Τύπος επικοινωνίας | Full duplex |
| Ένταση ήχου κουδουνίσματος | - 9095dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Συνθήκες περιβάλλοντος | |
| Τύπος προστασίας | IP 66 σύμφωνα με το EN60529 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 μοίρες έως συν 70 μοίρες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -45 μοίρες έως συν 85 μοίρες |
ΠΑΚΕΤΟ
μέγεθος μονάδας: 247 130 132 (mm)
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 340 235 165 (mm)
Υλικά συσκευασίας: μαργαριτάρι βαμβάκι, χαρτοκιβώτιο
Net weight: 3 KG
Μεικτό βάρος: 4 KG


Δημοφιλείς Ετικέτες: ανθεκτικό σε βανδαλισμούς ακουστικό τηλέφωνο για φυλακή, atm, τράπεζα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, εταιρεία, μάρκες, αγορά, καλύτερη, υψηλή-ποιότητα, προϊόντα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει







