Τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη{0}}ήχου και φωτός
Περιγραφή προϊόντος IP ήχο και φως έκρηξη-τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη ήχου και φωτός Αυτό το τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη ήχου και φωτός- έχει σχεδιαστεί για φωνητική επικοινωνία σε εχθρικό περιβάλλον όπου η αξιοπιστία, η αποτελεσματικότητα και η ασφάλεια είναι πρωταρχικής σημασίας. Το τηλέφωνο μπορεί να αντέξει τη μεγάλη θερμοκρασία...
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη-ήχου και φωτός
ΑυτόΤηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη-ήχου και φωτόςέχει σχεδιαστεί για φωνητική επικοινωνία σε εχθρικό περιβάλλον όπου η αξιοπιστία, η αποτελεσματικότητα και η ασφάλεια είναι πρωταρχικής σημασίας.
Το τηλέφωνο μπορεί να χειριστεί τις μεγάλες διαφορές θερμοκρασίας σε εξωτερικούς χώρους, την υψηλή υγρασία, την έκθεση σε θαλασσινό νερό και τη σκόνη, τη διαβρωτική ατμόσφαιρα, τα εκρηκτικά αέρια και σωματίδια, καθώς και τη μηχανική φθορά, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση ως τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης.

Θήκη Υλικό | Χυτό αλουμίνιο, εποξειδική σκόνη |
Ακουστικό Υλικό | Cycoloy με σπειροειδή κορδόνι από ανοξείδωτο χάλυβα |
Προστασία Τύπος | IP66-IP67 |
| Διακόπτης αγκίστρου | Ηλεκτρονικό / μαγνητικό χωρίς ορατά κινούμενα μέρη |
Εκρηξη Προστασία | II 2G Ex ε ib [ib] mb IIC T4 Gb |
Κουδούνισμα Τόνος | Ενσωματωμένο-εξωτερικό κουδούνισμα που παρέχει διεισδυτικό σήμα κλήσης (85 dbA στο 1 μέτρο) |
| M.T.B.F. | πέραν των 50.000 ωρών χρήσης |
| Βάρος | Έως 8 κιλά ανάλογα με την επιλογή |
| Πληκτρολόγιο | Πλήρες πληκτρολόγιο ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες, Αριθμός κλειδιών(TOTAL15KEYS):0-9,*,#,Επανάκληση,Σίγαση,Επανάκληση τελευταίου αριθμού |
Τεχνική Προδιαγραφή
Τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη-ήχου και φωτός

| Αναλογική Έκδοση | |
| Τροφοδοτικό | Από το αναλογικό τηλεφωνικό δίκτυο |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 VDC έως 65 VDC |
| Ρεύμα ανεφοδιασμού | 20 mA DC έως 100 mA DC |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 80dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Μέθοδος κλήσης | Λειτουργία DTMF σύμφωνα με τη σύσταση ITU{0}}Τ Q.23. |
| Έκδοση SIP | |
| Τροφοδοτικό | PoE ή 12V DC |
| Κατανάλωση ρεύματος | -Αδράνεια: 1,5 W -Ενεργό: 1,8 W |
| Πρωτόκολλο SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Υποστήριξη Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Τύπος επικοινωνίας | Πλήρης διπλής κατεύθυνσης |
| Ένταση ήχου κουδουνίσματος | - 90~95dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Συνθήκες περιβάλλοντος | |
| Τύπος προστασίας | IP 66 σύμφωνα με το EN60529 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 μοίρες έως +70 μοίρες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 μοίρες έως +85 μοίρες |
Χαρακτηριστικά
Τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη-ήχου και φωτός

★ Ταξινόμηση ζώνης: Ζώνη 1 & Ζώνη 2
★ Ανθεκτικό στη διάβρωση περίβλημα χύτευσης από κράμα αλουμινίου
★ Πιστοποιημένο για χρήση σε επικίνδυνες περιοχές της Gas Group IIB/IIA
★ Πλήρως παραμετροποιήσιμο μέσω οποιουδήποτε προγράμματος περιήγησης στο Διαδίκτυο ή της επί-οθόνης
★ Διατίθεται σε τέσσερα χρώματα, με καταχωρίσεις αγωγών NPT και περιβαλλοντικές αξιολογήσεις Type 3 / IP67
Συσκευασία & Παράδοση
Τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη-ήχου και φωτός

| Μέγεθος μονάδας | 204*334*126 (χιλ.) |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 340 *240 *160 (χιλ) |
| Υλικά συσκευασίας | μαργαριτάρι βαμβάκι, χαρτοκιβώτιο |
| Καθαρό βάρος | 7 κιλά |
| Γρβάρος oss | 8 κιλά |

| Λιμάνι | Shenzhen, Guangdong, Κίνα | ||||
Χρόνος ανοχής (Εάν ολοκληρώσετε την πληρωμή σήμερα, η παραγγελία σας θα αποσταλεί εντός της ημερομηνίας παράδοσης.) | Ποσότητα (Σετ) | 1-10 | 11-50 | 51-200 | >200 |
| Εκτιμώμενος χρόνος (ημέρες) | 2 | 10 | 20 | Προς διαπραγμάτευση | |
Φροντίδα και Συντήρηση
Τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη-ήχου και φωτός

◉ Το τηλέφωνο είναι-δωρεάν συντήρησης. Ωστόσο, εάν η περιοχή λειτουργίας είναι πολύ μολυσμένη από σκόνη, λίπος, λάδια κ.λπ., η συσκευή θα πρέπει να καθαρίζεται από καιρό σε καιρό. Χρησιμοποιήστε ένα υγρό πανί για να ξεσκονίσετε τον δέκτη και τη συσκευή.
◉ Προειδοποίηση! Μην χρησιμοποιείτε ποτέ αιχμηρά αντικείμενα για καθαρισμό. Μη χρησιμοποιείτε άλλες γυαλιστικές ή λειαντικές ουσίες. Τα κινητά μέρη του περιβλήματος ΔΕΝ επιτρέπεται (!) να καλύπτονται από λιπαντικά όπως λάδι, γράσο κ.λπ.!
Η Εταιρεία μας
Τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη-ήχου και φωτός
Η J&R είναι σχεδίαση και κατασκευαστής ανθεκτικού εξοπλισμού επικοινωνιών με έδρα την Κίνα.
Τα τηλέφωνα και τα συστήματά μας λειτουργούν και διαρκούν σε περιβάλλοντα όπου τα κανονικά προϊόντα δεν θα λειτουργούσαν.
(Όλο το μοντέλο του τηλεφώνου μας είναι διαθέσιμο για αναλογική έκδοση, έκδοση IP/SIP, έκδοση GSM/3G/4G)
Αφού μελετήσουμε καλά τις πληροφορίες σας, ελπίζουμε ειλικρινά να συνάψουμε συνεργασία με την αξιότιμη εταιρεία σας
και ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε και να συνεργαστούμε μαζί σας για όλη τη γκάμα των προϊόντων μας στην αγορά σας.
Θα μπορούσαμε να σας προσφέρουμε όλη τη γκάμα των προϊόντων μας με Λύση ODM&OEM για να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις και τις απαιτήσεις σας καλά.

Οι πελάτες μας
Τηλέφωνο IP με προστασία από έκρηξη-ήχου και φωτός

Δημοφιλείς Ετικέτες: IP ήχο και φως έκρηξης-τηλέφωνο με προστασία από έκρηξη, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, εταιρεία, μάρκες, αγορά, καλύτερη, υψηλή-ποιότητα, προϊόντα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει














