Ανθεκτικό τηλέφωνο εξωτερικού χώρου, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες
Στεγασμένο σε κουτί από χάλυβα ψυχρής έλασης με πρόσοψη από ανοξείδωτο χάλυβα και κατασκευασμένο με υψηλές προδιαγραφές, αυτό το κουτί κλήσης έκτακτης ανάγκης VoIP handsfree προσφέρει αυξημένη αντοχή σε βανδαλισμούς και διασφαλίζει ότι η κύρια λειτουργία των επικοινωνιών διατηρείται ανά πάσα στιγμή.
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Ανθεκτικό τηλέφωνο εξωτερικού χώρου, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες

Το κέλυφος τηλεφώνου JR305-SC Rugged Outdoor Weatherproof αποτελείται απόΠερίβλημα ψυχρής έλασης από χάλυβακαθώς καιΠάνελ από ανοξείδωτο χάλυβα SUS 304και είναι εξοπλισμένο με αδιάβροχο μεταλλικό κουμπί για κλήση βοήθειας.
Καλωδίωση στο πίσω μέρος του τηλεφώνου, έτσι ώστε το τηλέφωνο να φαίνεται όμορφο και εξαίσιο.
Περαιτέρω, μπορείΕγκαταστήστε την κάμερασύμφωνα με την απαίτηση του χρήστη, ενισχύει την ασφάλεια.
| Υλικό περιβλήματος | Περίβλημα από χάλυβα ψυχρής έλασης και πάνελ SUS |
| Χρώμαs | ΚΟΚΚΙΝΟ, ΚΙΤΡΙΝΟ, ΓΚΡΙ |
| Υλικό ακουστικού | Χωρίς ακουστικό |
| Πληκτρολόγιο | Χωρίς πληκτρολόγιο |
| Θερμοκρασία | Λειτουργία: -30 μοίρες έως +70βαθμός Αποθήκευση: -40 μοίρες έως +75 μοίρες |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες | IP65 |
| Ήχος κλήσης | Τυχερός σπαστός τόνος 80 dBA στο 1 μέτρο τυπικός |
| Αγκιστρο Διακόπτης | Χωρίς διακόπτη γάντζου |
| M.T.B.F. | Υπολογίστηκε ότι έχει MTBF πάνω από50.000 ώρες χρήσης |
| Βάρος | Μέχρι και4κιλά ανάλογα με την επιλογή |
Τεχνική Προδιαγραφή
Ανθεκτικό τηλέφωνο εξωτερικού χώρου, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες

| Αναλογική Έκδοση | |
| Τροφοδοτικό | Από το αναλογικό τηλεφωνικό δίκτυο |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 VDC έως 65 VDC |
| Ρεύμα ανεφοδιασμού | 20 mA DC έως 100 mA DC |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 80dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Μέθοδος κλήσης | Λειτουργία DTMF σύμφωνα με τη σύσταση ITU{0}}Τ Q.23. |
| Έκδοση SIP | |
| Τροφοδοτικό | PoE ή 12V DC |
| Κατανάλωση ρεύματος | -Αδράνεια: 1,5 W -Ενεργό: 1,8 W |
| Πρωτόκολλο SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Υποστήριξη Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Τύπος επικοινωνίας | Full duplex |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 90~95dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Συνθήκες Περιβάλλοντος | |
| Τύπος προστασίας | IP 66 σύμφωνα με το EN60529 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 μοίρες έως +70 μοίρες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 μοίρες έως +75 μοίρες |
Χαρακτηριστικά
Ανθεκτικό τηλέφωνο εξωτερικού χώρου, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες

★ Μεταλλικό κουμπί ανθεκτικό στους βανδαλισμούς
★ Λειτουργία χωρίς χέρια
★ Σε τοίχο, απλή εγκατάσταση
★ Επιλογές αυτόματης κλήσης με ένα ή διπλό κουμπί με απομακρυσμένο προγραμματισμό
Εφαρμογές
Ανθεκτικό τηλέφωνο εξωτερικού χώρου, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες
JR305-SC Ανθεκτικό τηλέφωνο εξωτερικού χώρου, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκεςχρησιμοποιείται πιο συχνά σεχώροι στάθμευσης, στην άκρη του δρόμου, πλατφόρμες σιδηροδρόμων/μετρό, αυτοκινητόδρομος, αστυνομικά τμήματα, στάδια, εξωτερικό κτίριοκ.λπ.
Μια γρήγορη κλήση του τηλεφώνου βοηθά το χρήστη να καλέσει για βοήθεια στο κέντρο βοήθειας εγκαίρως, κάνοντας τη βοήθεια εύκολη και γρήγορη.

Συσκευασία & Παράδοση
Ανθεκτικό τηλέφωνο εξωτερικού χώρου, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες

| Μέγεθος μονάδας | 230 *160 *80 (mm) |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 250 *180 *100 (mm) |
| Υλικά Συσκευασίας | Μαργαριτάρι βαμβάκι, χαρτοκιβώτιο |
| Καθαρό Βάρος | 2,5 κιλά |
| Μικτό βάρος | 3 κιλά |

| Λιμάνι | Shenzhen, Γκουανγκντόνγκ | |||
| Χρόνος ανοχής (Εάν ολοκληρώσετε την πληρωμή σήμερα, η παραγγελία σας θα αποσταλεί εντός της ημερομηνίας παράδοσης.) | Ποσότητα (Σετ) | 1 | 2-500 | >500 |
| Εκτιμ. Ώρα (Ημέρες) | 2 | 25 | Προς διαπραγμάτευση | |
Επισκευή με εγγύηση
Ανθεκτικό τηλέφωνο εξωτερικού χώρου, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες

✬ Η J&R προσφέρει δωρεάν επισκευή για τα ακόλουθα προϊόντα εντός 1 έτους, αλλά διατίθενται πρόσθετες εγγυήσεις με επιπλέον κόστος:
1.1. Πεδίο εφαρμογής: Ελαττώματα σε υλικά, κατασκευή και λειτουργικότητα.
✬ Απαιτήσεις:
2.1. Αριθμός μοντέλου Αρ. PO. Αρ. PI, Ημερομηνία αποστολής κ.λπ.
2.2. Άθικτη ετικέτα J&R, ώστε ο αριθμός μοντέλου και το SN να μπορούν να αναγνωριστούν με σαφήνεια.
2.3. Παρέχετε μια λεπτομερή περιγραφή τυχόν ελαττωμάτων και αιτιών, συμπεριλαμβανομένης της κυριολεκτικής περιγραφής και των εικόνων.
2.4. Άλλη ανάγκη περιγραφής για το J&R.
✬ Η J&R μπορεί να αρνηθεί να προσφέρει δωρεάν επισκευή για τις ακόλουθες περιπτώσεις:
3.1. Χωρίς άθικτη ετικέτα J&R, ή ο σειριακός αριθμός έχει αφαιρεθεί ή παραμορφωθεί ή το SN δεν μπορεί να αναγνωριστεί με σαφήνεια από τον αγοραστή
3.2. Οποιαδήποτε παράνομη αποσυναρμολόγηση, επισκευή, επανατοποθέτηση κ.λπ. όπως εάν τα προϊόντα συντηρούνται ή τροποποιούνται από οποιονδήποτε συντηρητή μη εξουσιοδοτημένο από την J&R
3.3. Εάν τα προϊόντα συντηρούνται ή τροποποιούνται από οποιονδήποτε συντηρητή μη εξουσιοδοτημένο από την J&R.
3.4. Τυχόν ελαττώματα που προέκυψαν από ακατάλληλη αποθήκευση ή ακατάλληλο περιβάλλον εργασίας.
3.5. Ζημιά ή απώλεια προϊόντων J&R λόγω φυσικής καταστροφής (όπως σεισμός, πυρκαγιά ή πλημμύρα) ή άλλες εξωτερικές αιτίες, κοινωνική αναταραχή ή κυβερνητικές πολιτικές κ.λπ.
3.6. Το προϊόν ή το εξάρτημα που έχει τροποποιηθεί για να αλλάξει τη λειτουργικότητα ή την ικανότητα χωρίς τη γραπτή άδεια της J&R.
3.7. Οποιαδήποτε έλλειψη εξαρτημάτων, ζημιά εξαρτημάτων από τον αγοραστή.
Η Εταιρεία μας
Ανθεκτικό τηλέφωνο εξωτερικού χώρου, ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες

Ως αξιόπιστος προμηθευτής διαφορετικών ειδών βιομηχανικών τηλεφώνων, η J&R μοιράζεται τον εξοπλισμό και τα συστήματα με διαφορετικούς πελάτες και χρήστες σε όλο τον κόσμο.
Η επαγγελματική εξυπηρέτηση και η άριστη ποιότητα μας έκαναναπολαύστε τη φήμη σε περισσότερες από 80 χώρες, συμπεριλαμβανομένων των ΗΠΑ, της Κίνας, της Ταϊλάνδης, της Μαλαισίας, της Τουρκίας, του Ισραήλ, της Ελλάδας, της Ισπανίας, της Γαλλίας, του Ηνωμένου Βασιλείου, της Δανίας, της Νότιας Αφρικής, της Αυστραλίας, του Μεξικού, της Κολομβίας, της Χιλής κ.λπ.
Δημοφιλείς Ετικέτες: ανθεκτικό εξωτερικό αδιάβροχο τηλέφωνο, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, εταιρεία, μάρκες, αγορά, καλύτερη, υψηλή-ποιότητα, προϊόντα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει














