Τηλέφωνο ασανσέρ VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρα
Το τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης Vandal Resist βασίζεται σε μια πρόσοψη από ανοξείδωτο χάλυβα και παρέχει μια καθαρή λειτουργία handsfree, δυνατά-για οποιονδήποτε δημόσιο χώρο. Έχει σχεδιαστεί για να καλύψει τις ανάγκες των πελατών που βιώνουν απώλεια λόγω βανδαλισμού.
Περιγραφή
Τηλέφωνο ασανσέρ VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρα


Εμπρός & Κάτω


Back & Top
Περιγραφή προϊόντος
Τηλέφωνο ασανσέρ VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρα

JR308-FK Elevator Phone VoIP / Lift Emergency Telephone είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
η οποία είναι πλήρως σφραγισμένη επιφάνεια με προστασία από σκόνη και διάβρωση.
Τέσσερις ενσωματωμένες οπές στερέωσης για την αποφυγή κλοπής τηλεφώνου.
Το καλώδιο συνδέεται πίσω από το τηλέφωνο και το περίγραμμα του τηλεφώνου είναι καλλιτεχνικό και απλό.
| Υλικό περιβλήματος | Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμαs | ΚΟΚΚΙΝΟ, ΚΙΤΡΙΝΟ, ΓΚΡΙ |
| Υλικό ακουστικού | Χωρίς ακουστικό |
| Πληκτρολόγιο | Ανθεκτικό μεταλλικό πληκτρολόγιο (Κουμπί: Κουμπί από ανοξείδωτο χάλυβα με ρυθμό IP65) |
| Θερμοκρασία | Λειτουργία: -30 μοίρες έως +65βαθμός Αποθήκευση: -40 μοίρες έως +75 μοίρες |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες | IP65 |
| Ήχος κλήσης | Τυχερός σπαστός τόνος 80 dBA στο 1 μέτρο τυπικός |
| Αγκιστρο διακόπτης | Χωρίς διακόπτη γάντζου |
| M.T.B.F. | Υπολογίστηκε ότι έχει MTBF πάνω από50.000 ώρες χρήσης |
| Βάρος | Μέχρι και2.5κιλά ανάλογα με την επιλογή |
Τεχνική Προδιαγραφή
Τηλέφωνο ασανσέρ VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρα


| Αναλογική Έκδοση | |
| Τροφοδοτικό | Από το αναλογικό τηλεφωνικό δίκτυο |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 VDC έως 65 VDC |
| Ρεύμα ανεφοδιασμού | 20 mA DC έως 100 mA DC |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 80dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Μέθοδος κλήσης | Λειτουργία DTMF σύμφωνα με τη σύσταση ITU{0}}Τ Q.23. |
| Έκδοση SIP | |
| Τροφοδοτικό | PoE ή 12V DC |
| Κατανάλωση ρεύματος | -Αδράνεια: 1,5 W -Ενεργό: 1,8 W |
| Πρωτόκολλο SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Υποστήριξη Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Τύπος επικοινωνίας | Full duplex |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 90~95dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Συνθήκες περιβάλλοντος | |
| Τύπος προστασίας | IP 66 σύμφωνα με το EN60529 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 μοίρες έως +70 μοίρες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 μοίρες έως +75 μοίρες |
Χαρακτηριστικά
Τηλέφωνο ασανσέρ VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρα

★ Κουμπί μεγάφωνο ανοιχτής συνομιλίας - για σύνδεση του κέντρου διάσωσης
★ Στην επιτοίχια τοποθέτηση - απλή εγκατάσταση
★Ανθεκτικό σε βανδαλισμούςΤο πλήρες πληκτρολόγιο - μπορεί να προγραμματιστεί
★ Τυπικό αναλογικό τηλέφωνο ή τηλέφωνο SIP
Εφαρμογές
Τηλέφωνο ασανσέρ VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρα
JR308-FK Τηλέφωνο ανελκυστήρα VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρωνείναικατάλληλο για χρήση σε αεροδρόμιο, νοσοκομείο, τράπεζα, ATM, πανεπιστημιούπολη, ανελκυστήρας/εκλογέας, καθαρό δωμάτιο, εξωτερικό ή εξωτερικό κτίριο, κ.λπ.

Συσκευασία & Παράδοση
Τηλέφωνο ασανσέρ VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρα
| Μέγεθος μονάδας | 200 *150 *52 (mm) |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 340 *235 *165 (mm) |
| Υλικά Συσκευασίας | Μαργαριτάρι βαμβάκι, χαρτοκιβώτιο |
| Καθαρό Βάρος | 2 KG |
| Μικτό βάρος | 3 κιλά |

| Λιμάνι | Shenzhen, Γκουανγκντόνγκ | |||
| Χρόνος ανοχής (Εάν ολοκληρώσετε την πληρωμή σήμερα, η παραγγελία σας θα αποσταλεί εντός της ημερομηνίας παράδοσης.) | Ποσότητα (Σετ) | 1 | 2-500 | >500 |
| Εκτιμ. Ώρα (Ημέρες) | 2 | 25 | Προς διαπραγμάτευση | |
Η Εταιρεία μας
Τηλέφωνο ασανσέρ VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρα

Η J&R Technology τηρεί πάντα την αρχή της ασφάλειας πρώτης κατασκευής προϊόντων. Η ελπίδα ότι τα προϊόντα μας μπορούν να σώσουν ζωές σε μια κρίσιμη στιγμή είναι η μεγαλύτερη επιθυμία στην καρδιά κάθε εργαζομένου στην J&R Technology.
Δεσμευόμαστε να δημιουργούμε αξιόπιστες, σε πραγματικό{0}}χρόνο και σταθερές λύσεις και τηλέφωνα επικοινωνίας για τους πελάτες και τα έργα σας.
Κάθε τηλεφωνικό προϊόν που κατασκευάζεται στην J&R υποστηρίζεται από την εντυπωσιακή 2ετή εγγύηση της εταιρείας, η οποία παρέχεται στάνταρ χωρίς επιπλέον κόστος.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας εάν ενδιαφέρεστε για το προϊόν μας.
FAQ
Τηλέφωνο ασανσέρ VoIP / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρα
Q: Έχετε κάποιο όριο MOQ;
A: Χαμηλό MOQ, 1pc είναι διαθέσιμο
Q: Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος;
A:Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δειγμάτων για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Ε: Ποιο είναι το ποιοτικό πρότυπο των προϊόντων σας;
A:Εγκρίθηκε η πιστοποίηση CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015. Όλα τα υλικά είναι υψηλής ποιότητας και καινούργια. Με την αυστηρή ποιότητα,κάθε τηλέφωνο ελέγχεται διεξοδικά πριν φύγει από το εργοστάσιο.
Q: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
A:Ναί. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε: Μπορείτε να δημιουργήσετε ένα προϊόν σε χρώμα της επιλογής μου;
A: Ναι, μπορούμε να κατασκευάσουμε προϊόντα σε διαφορετικά χρώματα, ωστόσο ενδέχεται να ισχύουν ελάχιστες ποσότητες ή προσαυξήσεις.
Ε: Παρέχετε υπηρεσία εγκατάστασης;
A: Όχι, δεν εγκαθιστούμε προϊόντα, αλλά η εγκατάσταση τους είναι πολύ απλή, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν δεν είστε σίγουροι.
Ε: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
A: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου και το ποσοστό ελαττωματικών θα είναι μικρότερο από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέο με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε τη λύση, συμπεριλαμβανομένης της επαν-κλήσης σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
Ε: Τι λέτε για τη ναυτιλία;
A: 1. Αποστολή με DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS, 3-5 ημέρες
2.Αποστολή αεροπορικώς: Φτάστε γρήγορα στο αεροδρόμιο προορισμού και στη συνέχεια παραλάβετέ το μόνοι σας
3.Αποστολή δια θαλάσσης: Χαμηλό κόστος αποστολής και αργή παράδοση (15 - 30 ημέρες)
Δημοφιλείς Ετικέτες: ανελκυστήρας τηλέφωνο Voip / Τηλέφωνο έκτακτης ανάγκης ανελκυστήρας, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, εταιρεία, μάρκες, αγορά, καλύτερη, υψηλής-ποιότητας, προϊόντα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει













