SOS Υπαίθριο Τηλέφωνο IP65 Τηλέφωνα Έκτακτης Ανάγκης
Το Call Box είναι κατάλληλο για χρήση σε αυτοκινητόδρομο, εκτός από αυτό, χρησιμοποιείται συχνά σε πανεπιστημιουπόλεις και πανεπιστημιουπόλεις, δρόμους, δημόσια πλατεία,{0}}πάρκα αυτοκινήτων, αστυνομικά τμήματα, εξωτερικά κτίρια, εμπορικά κέντρα, βιομηχανικές περιοχές και απομακρυσμένες περιοχές.
Περιγραφή
╡Περιγραφή προϊόντος╞
SOS Υπαίθριο Τηλέφωνο IP65 Τηλέφωνα Έκτακτης Ανάγκης
Call Box κατάλληλο για χρήση από την πλευρά του αυτοκινητόδρομου, εκτός από αυτό, χρησιμοποιείται συχνά σεΠανεπιστημιουπόλεις και πανεπιστημιουπόλεις, Δρόμοι, Δημόσια Πλατεία, Πάρκα αυτοκινήτων{{0}, Αστυνομικά Τμήματα, Εξωτερικά Κτίρια, Εμπορικά κέντρα, Βιομηχανικές Περιοχές και Απομακρυσμένες περιοχές.
Η είσοδος του καλωδίου βρίσκεται στο πίσω μέρος του τηλεφώνου για αποφυγή τεχνητής ζημιάς, ενώ το πληκτρολόγιο βρίσκεταιΑνθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και στους βανδαλισμούς.
| Υλικό περιβλήματος | SUS304 Πάνελ από ανοξείδωτο χάλυβα και σώμα CRS |
| Ακουστικό Material | Χωρίς ακουστικό |
| Πληκτρολόγιο | Χωρίς πληκτρολόγιο |
| Διακόπτης με άγκιστρο | Χωρίς διακόπτη γάντζου |
| Πιέστε το κουμπί | Κουμπί από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Θερμοκρασία | Λειτουργία: -30 μοίρες έως +65 μοίρες Αποθήκευση: -40 μοίρες έως +75 μοίρες |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες | IP65 για την πρόσοψη |
| Ήχος κλήσης | Τυχερός σπαστός τόνος 80 dBA στο 1 μέτρο τυπικός |
| M.T.B.F. | Υπολογίστηκε ότι έχει MTBF πάνω από 50.000 ώρες χρήσης |
| Βάρος | Έως 3 κιλά ανάλογα με την επιλογή |

╡Τεχνική Προδιαγραφή╞
SOS Υπαίθριο Τηλέφωνο IP66 Τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης


| Αναλογική Έκδοση | |
| Τροφοδοτικό | Από το αναλογικό τηλεφωνικό δίκτυο |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 VDC έως 65 VDC |
| Ρεύμα ανεφοδιασμού | 20 mA DC έως 100 mA DC |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 80dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Μέθοδος κλήσης | Λειτουργία DTMF σύμφωνα με τη σύσταση ITU{0}}Τ Q.23. |
| Έκδοση SIP | |
| Τροφοδοτικό | PoE ή 12V DC |
| Κατανάλωση ρεύματος | -Αδράνεια: 1,5 W -Ενεργό: 1,8 W |
| Πρωτόκολλο SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Υποστήριξη Codec | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Τύπος επικοινωνίας | Full duplex |
| Ένταση ήχου κλήσης | - 90~95dB(A) σε απόσταση 1 m - 110dB(A) σε απόσταση 1 m (για εξωτερικό ηχείο κόρνας) |
| Συνθήκες περιβάλλοντος | |
| Τύπος προστασίας | IP 66 σύμφωνα με το EN60529 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 μοίρες έως +70 μοίρες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 μοίρες έως +85 μοίρες |
╡Χαρακτηριστικά╞
SOS Υπαίθριο Τηλέφωνο IP66 Τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης
✔ Στιβαρό περίβλημα, κατασκευασμένο από χάλυβα ψυχρής έλασης
✔ Μεταλλικό κουμπί ανθεκτικό στους βανδαλισμούς
✔ Λειτουργία χωρίς χέρια
✔ Επιλογές αυτόματης κλήσης με ένα ή διπλό κουμπί με απομακρυσμένο προγραμματισμό
╡Συσκευασία & Παράδοση╞
SOS Υπαίθριο Τηλέφωνο IP66 Τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης

| Μέγεθος μονάδας | 339 *146 *126 (mm) |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 200*300*440 (mm) |
| Υλικά Συσκευασίας | Μαργαριτάρι βαμβάκι, χαρτοκιβώτιο |
| Καθαρό Βάρος | 5 κιλά |
| Μικτό βάρος | 6 κιλά |

| Λιμάνι | Shenzhen, Γκουανγκντόνγκ | |||
Χρόνος ανοχής (Εάν ολοκληρώσετε την πληρωμή σήμερα, η παραγγελία σας θα αποσταλεί εντός της ημερομηνίας παράδοσης.) | Ποσότητα (Σετ) | 1 | 2-500 | >500 |
| Εκτιμ. Ώρα (Ημέρες) | 2 | 25 | Προς διαπραγμάτευση | |
╡Οι υπηρεσίες μας╞
SOS Υπαίθριο Τηλέφωνο IP66 Τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης

░Προϊόντα ή λύσεις ODM & OEM
░ Η παραγγελία δείγματος είναι ευπρόσδεκτη
░Θα απαντήσουμε στο ερώτημά σας εντός 12 ωρών
░ Ενημερώστε την παραγωγική διαδικασία και δείξτε τις λεπτομέρειες συσκευασίας
░Μετά την παράδοση των εμπορευμάτων, θα παρακολουθούμε τα προϊόντα για εσάς μία φορά κάθε δύο ημέρες, μέχρι να λάβετε τα προϊόντα.
░ Όταν λάβετε τα προϊόντα, εάν υπάρχουν περαιτέρω ερωτήσεις, καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας και θα λύσουμε τα προβλήματα για εσάς εγκαίρως.
╡Η Εταιρεία μας╞
SOS Υπαίθριο Τηλέφωνο IP66 Τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης
Η J&R είναι σχεδίαση και κατασκευαστής ανθεκτικού εξοπλισμού επικοινωνιών με έδρα την Κίνα. Τα τηλέφωνα και τα συστήματά μας λειτουργούν και διαρκούν σε περιβάλλοντα όπου τα κανονικά προϊόντα δεν θα λειτουργούσαν.
(Όλο το μοντέλο του τηλεφώνου μας είναι διαθέσιμο για αναλογική έκδοση, έκδοση IP/SIP, έκδοση GSM/3G/4G)
Αφού μελετήσουμε καλά τις πληροφορίες σας, ελπίζουμε ειλικρινά να συνάψουμε συνεργασία με την αξιότιμη εταιρεία σας. και ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε και να συνεργαστούμε μαζί σας για όλη τη γκάμα των προϊόντων μας στην αγορά σας.
Θα μπορούσαμε να σας προσφέρουμε όλη τη γκάμα των προϊόντων μας με Λύση ODM&OEM για να ανταποκριθείτε καλά στις απαιτήσεις και τις απαιτήσεις σας.

╡FAQ╞
SOS Υπαίθριο Τηλέφωνο IP66 Τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης
Q: Έχετε κάποιο όριο MOQ;
A: Χαμηλό MOQ, 1pc είναι διαθέσιμο
Q: Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος;
A:Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δειγμάτων για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Q: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
A:Κανονικά μέσα σε 2-5 εργάσιμες ημέρες. Διαθέτουμε υλικά σε απόθεμα για τα περισσότερα προϊόντα καυτών πωλήσεων. Και ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 2-4 εβδομάδες για ποσότητα παραγγελίας μεγαλύτερη από 100 μονάδες.
Ε: Ποιο είναι το ποιοτικό πρότυπο των προϊόντων σας;
A:Εγκρίθηκε η πιστοποίηση CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015. Όλα τα υλικά είναι υψηλής ποιότητας και καινούργια. Με την αυστηρή ποιότητα,κάθε τηλέφωνο ελέγχεται διεξοδικά πριν φύγει από το εργοστάσιο.
Q: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
A:Ναί. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε: Μπορείτε να δημιουργήσετε ένα προϊόν σε χρώμα της επιλογής μου;
A: Ναι, μπορούμε να κατασκευάσουμε προϊόντα σε διαφορετικά χρώματα, ωστόσο ενδέχεται να ισχύουν ελάχιστες ποσότητες ή προσαυξήσεις.
Ε: Παρέχετε υπηρεσία εγκατάστασης;
A: Όχι, δεν εγκαθιστούμε προϊόντα, αλλά η εγκατάσταση τους είναι πολύ απλή, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν δεν είστε σίγουροι.
Ε: Πότε μπορώ να λάβω την προσφορά σας;
A: Μέσα σε 12 ώρες
Ε: Πώς μπορώ να σας πληρώσω;
A: Πολλές βολικές μέθοδοι επιλογής: Paypal, T/T, L/C.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Τηλέφωνα έκτακτης ανάγκης SOS εξωτερικού χώρου IP65, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, εταιρεία, μάρκες, αγορά, καλύτερη, υψηλής-ποιότητας, προϊόντα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει











